Spray multipozycyjny Iwostin Solecrin SPF50+

06 Lip 2015 | Autor: | Kategoria: Dziecko, Porady, Uroda

Spray multipozycyjny Iwostin Solecrin z filtrem SPF50+ to kosmetyk, który zapewnia bardzo wysoką ochronę przed promieniowaniem UVA i UVB, bo zawiera kompleks filtrów organicznych z filtrem mineralnym. Chroni DNA komórek skóry przed uszkodzeniami i wzmacnia naturalny system ochrony przeciwsłonecznej – filtr immunologiczny Antileukine 6. Spray zapewnia wyjątkowo skuteczną ochronę przed promieniowaniem UVA  – innowacyjny filtr Uvasorb HEB. Chroni przed działaniem wolnych rodników odpowiedzialnych za fotostarzenie skóry przez zawartość witaminy E. Zmniejsza ryzyko wystąpienia fotodermatoz, m.in. wyprysku słonecznego, odczynów fotoalergicznych.
Posiada multipozycyjny aplikator 360 ° wygodny do stosowania np. u ruchliwych dzieci, jest odporny na wodę i pot, a stosować go można od szóstego miesiąca życia. Wskazaniem do stosowania tego sprayu jest bardzo wysoka ochrona przeciwsłoneczna skóry wrażliwej i alergicznej, a także z zaburzeniami pigmentacji jak bielactwo czy przebarwienia skóry oraz z bliznami i znamionami.

okazje.info.pl

okazje.info.pl

Spray nakłada się równomiernie na skórę co najmniej kwadrans przed ekspozycją na słońce. Należy powtarzać aplikację w przypadku starcia preparatu z powierzchni skóry. Należy jednak unikać bezpośredniej ekspozycji na słońce w czasie największego nasłonecznienia.Spray zawiera filtr imunologiczny, który chroni keratynocyty przed uszkadzaniem spowodowanym promieniowaniem UV i wzmacnia naturalny system ochrony przeciwsłonecznej. Spray znajdziesz na Okazje.info.