Pełne usta bez botoksu-triki gwiazd

08 Cze 2015 | Autor: | Kategoria: Kosmetyki, Porady

Nieraz zastanawiamy się jak wyglądać tak jak gwiazdy na srebrnym ekranie czy na czerwonych dywanach wielkich gal. Jednym z elementów wyglądu są usta – ponętne, pełne i nienagannie umalowane. Jak zatem mieć większe i pełniejsze usta bez botoksu?

Najlepiej skorzystać z szerokiej gamy kosmetyków, które optycznie powiększają usta, ale także poznać różne tajniki makijażu i triki specjalistów, dzięki którym nasze usta będą wydawały się pełniejsze, a przez to bardziej seksowne. Błyskawiczne wypełnienie ust osiągniemy dzięki szminkom i błyszczykom zawierającym kwas hialuronowy lub substancje powodujące lepsze ukrwienie warg. Mają one w nazwie często określenie volumizer czy booster. Dokonując wyboru pomadki najlepszej dla nas, warto wesprzeć się rankingiem na Okazje.info: http://www.okazje.info.pl/uroda/szminki-do-ust/

iclipart.com

iclipart.com

Z kolei używając konturówki i szminki nasyconej pigmentami można delikatnie skorygować kształt ust, tak aby wydawały się większe i bardziej ponętne. Najlepiej sprawdzają się tu odcienie czerwieni, a nie poleca się odcieni bordowych, ponieważ te zamiast powiększać, optycznie zmniejszają nasze usta. Objętości nada wargom także szminka w jasnym odcieniu różu. Kolor musi być wyrazisty, ale sprawiający wrażenie delikatnego. Dobrze sprawdzi się też szminka matowa, pokryta następnie błyszczykiem dodającym ustom blasku.