Doskonała twarz z podkładem PUPA Like a Doll

12 Cze 2015 | Autor: | Kategoria: Kosmetyki, Nowości

Każda z nas marzy o twarzy idealnej, pozbawionej znamion, krost czy innego typu zmian skórnych. Niestety, takie twarze prawie się nie zdarzają. Jeśli więc mimo posiadanych niedoskonałości chcesz wyglądać idealnie, polecamy nowy podkład PUPA Like a Doll.

źródło: PUPA

źródło: PUPA

Kosmetyk ten nie tylko udoskonali skórę twojej twarzy, ale też doda jej tak modnego w tym sezonie efektu nude. A to wszystko między innymi dzięki bezwodnej formule shake&shake, którą stworzono w oparciu o lotne silikony. Sprawiają one, że po nałożeniu podkład wygląda niezwykle naturalnie. Z kolei zmikronizowane pigmenty spowodują, że cera będzie miała jednolity kolor, a do tego będzie nieskazitelnie gładka i jedwabista w dotyku, zaś ty będziesz miała poczucie pełnego komfortu.

Warto również wspomnieć o drobinkach soft focus obecnych w podkładzie PUPA Like a Doll. Rozpraszają one światło odbijające się od Twojej twarzy, co nadaje jej promiennego, naturalnego wyglądu. W składzie kosmetyku znajdziemy też filtr SPF 15 chroniący skórę przed działaniem słońca oraz zapobiegający starzeniu się skóry.

Na koniec trzeba podkreślić lekką, nieobciążającą skóry formułę, która doskonale stapia się ze skórą. No i cena. Za 30 ml tego doskonałego podkładu zapłacimy nieco ponad 90 zł.