Galeria popularnych ozdób do włosów

26 Mar 2015 | Autor: | Kategoria: Galerie, Moda

Zadbane włosy i ładnie uczesane nabiorą dodatkowego szlifu, jeśli zastosujemy ozdoby adekwatne do naszej urody, rodzaju włosów, a także okazji. Od kilku sezonów dużą popularnością cieszą się opaski do włosów w bardzo różnej formie. Jednym z rodzajów są opaski w postaci cienkich sznureczków -gumek, jak np. opaska złota gumka marki Iloko, która znalazła się na pierwszym miejscu w rankingu popularności wśród ozdób do włosów serwisu Okazje.info.

Kokarda z tkaniny

Co ciekawe, drugie miejsce zajęła klasyczna niemalże kokarda – nawiązująca do czasów naszego dzieciństwa, gdy mamy i babcie wiązały nam kokardki na warkoczach. Kokarda ma wymiary 10 cm x 6 cm i kolor beżowy, a wykonana jest z tkaniny. Ta wielka kokardka schowana jest w typowej gumce do włosów koloru brązowego. Kokardka wykonana jest z bardzo wysokiej jakości materiału, który jest niezwykle miły w dotyku. Na środku kokardki umieszczone jest osobno złote zdobienie, które dodaje uroku całej gumce.

kokarda beż

Okazje.info

Opaska do włosów z różyczek

Inną ciekawą propozycją do ozdobienia włosów i fryzury jest opaska do włosów różyczki Japan Style Celebrity. Ta niezwykle elegancka opaska do włosów została wykonana z łańcuszka z metalowych różyczek w kolorze złotym – z metalu imitującego złoto. Zakończona jest czarną gumką, a jej obwód bez rozciągania wynosi około 44 cm. Do łask wracają również ozdobne grzebienie do włosów, które mogą być świetną ozdobą na większe wyjście, jak np. grzebień do włosów z kryształkami marki AnKa.

Opaska do włosów różyczki Japan Style Celebrity

Okazje.info