Depilacja laserowa w domu z Rio Laser Hair Remover

18 Mar 2015 | Autor: | Kategoria: Porady, Uroda

Depilacja laserowa jest najskuteczniejszą metodą usuwanie zbędnego owłosienia i do niedawna była wykonywana jedynie w gabinetach kosmetycznych i medycyny estetycznej. Tymczasem dostępne są już urządzenia, dzięki którym taki zabieg można przeprowadzić samodzielnie w domu, a koszt zakupu szybko się zwraca w porównaniu z cenami zabiegów w salonach.

Urządzenie Rio Laser Hair Remover

Rio Laser Hair Remover jest wysokiej klasy depilatorem laserowym, która umożliwia bezbolesną i trwałą depilację w zaciszu własnego domu. Rio jest niezwykle skuteczny, zapewnia bezbolesne usunięcie włosów, daje trwałe rezultaty analogiczne do tych w salonie, a koszt zabiegów jest znacznie niższy w porównaniu z depilacją laserową w salonie. Przeznaczony jest do depilacji twarzy, bikini, rąk i pach, nóg oraz pleców. Depilatory kupimy tutaj: http://www.okazje.info.pl/sprzet-agd/depilatory/

Model Rio Hair Remover SCANNING LASER 20 dodatkowo nie wymaga wymiany lamp – jest wieczny. Działa bezpośrednie na dwadzieścia włosów jednocześnie, stosując dwa poziomy terapii:

  • indywidualne skanowanie włosa,
  • skanowanie powierzchni skóry.

Należy wiedzieć, że laserowe usuwanie włosów jest skuteczne tylko wówczas, gdy włos znajduje się w fazie aktywnego wzrostu. Zatem włosy znajdujące się w danym momencie w fazie spoczynku lub degeneracji muszą wejść w fazę aktywnego wzrostu, aby zabieg był skuteczny. Dlatego wymagane jest kilkukrotne wykonanie zabiegu, aby osiągnąć długotrwałą i stałą redukcję włosów.

okazje.info.pl

okazje.info.pl

Jak działa laser?

Laser emituje intensywny strumień światła składający się z fali pojedynczej długości lub koloru. W zakresie długości fali wynoszącym 600-1100nm (nanometrów) światło przenika przez skórę, natomiast elementy zawierające w swojej strukturze melaninę pochłaniają światło. Dzięki temu możliwe jest oddziaływanie na mieszek włosa, który zawiera w sobie melaninę, bez oddziaływania na otaczające go obszary. Absorbowanie energii świetlnej przez pigment (melaninę) skutkuje gwałtownym nagrzewaniem się mieszka włosowego. Ciepło niszczy brodawkę włosa odpowiedzialną za jego włosa. Po osiągnięciu odpowiedniej temperatury brodawka włosa jest dezaktywowana na stałe, co skutkuje stałym ograniczeniem wzrostu włosa.

Decydując się na depilację laserową trzeba też pamiętać, że laserowa depilacja nie może być stosowana u osób o czarnej karnacji, a także nie usunie włosów białych, siwych. W takich przypadkach zaleca się elektrolizę jako metodę depilacji.