Odżywka do rzęs Realash

13 Mar 2015 | Autor: | Kategoria: Kosmetyki, Nowości

Która kobieta nie marzy o pięknych, długich rzęsach. Niestety nie dla wszystkich Matka Natura była tak samo łaskawa. Ale dla tych, którym się nie poszczęściło, a mimo to marzą o wspaniałych, gęstych rzęsach z pomocą przychodzi najnowsza odżywka do rzęs – REALASH .

dressed-in-mint.blogspot.com

dressed-in-mint.blogspot.com

Ma 3 zadania: wydłużyć, zagęścić oraz wzmocnić rzęsy osoby która je stosuje. Producenci obiecują, że pierwsze zmiany zobaczycie już po 2 tygodniach stosowania, a pełnych efektów (w tym: do 83% dłuższe rzęsy oraz do 79% gęściejsze) możecie się spodziewać po 30 dniach stosowania. Skuteczność produktu została potwierdzona badaniami i jest on szczególnie rekomendowany paniom, które maja naturalnie krótkie i cienkie rzęsy oraz osłabione ze względu na wiek, przedłużanie, stosowanie niewłaściwych kosmetyków czy chemioterapię.

www.glogow24.com

www.glogow24.com

Skład najnowszej formuły REALASH zawiera najwyższej jakości składniki. Między innymi: glicerynę, ekstrakty ze skrzypu, lnu i tataraku, ekstrakt z kwiatów nagietka, hydrolizowane białko jedwabiu czy ekstrakt z palmy sabałowej. Produkt został przetestowany dermatologicznie oraz okulistycznie, nie powoduje on żadnych podrażnień czy alergii. Jedno opakowanie powinno wystarczyć na około 4-5 miesięcy stosowania, lecz producent zaleca dalsze kontynuowanie terapii, aby skutki jego działania były ciągłe. Jako naukowo opracowany preparat nie jest on dostępny do sprzedaży wszędzie. Istnieje możliwość zamówienia go przez Internet ze strony produktu oraz w salonach kosmetycznych. Jeśli chcecie mieć pewność, że kupujecie oryginalny towar nie kupujcie go nigdzie indziej.