Institute Solutions Lifting od dr Ireny Eris

24 Sty 2015 | Autor: | Kategoria: Kosmetyki, Nowości

Seria kosmetyczna dr Irena Eris Lifting Solutions to jedna z dwóch linii dostępnych w ramach Institute Solutions. Jest to linia luksusowa, zainspirowana nowoczesnymi zabiegami kosmetycznymi i bazująca na zaawansowanych rozwiązaniach technologicznych. Dzięki synergii działań ekspertów Centrum Naukowo-Badawczego Dr Irena Eris i bogatej bazie doświadczeń Kosmetycznych Instytutów Dr Irena Eris. Są to produkty wykraczające poza klasyczną kosmetykę, dające natychmiastowe, widoczne rezultaty i optymalne korzyści pielęgnacyjne.

Linia Lifting Solution to unikalne rozwiązanie pielęgnacyjne o działaniu odmładzająco-liftingującym, bazujące na trzy stopniowym programie modelującym owal twarzy, wykorzystywanym w zabiegach Kosmetycznych Instytutów Dr Irena Eris, oraz zaawansowanych rozwiązaniach technologicznych.Dzięki takim produktom, lifting skóry przestaje być wyłączną domeną chirurgii plastycznej, a widoczny efekt odmładzający staje się możliwy do uzyskania bez wychodzenia z domu. W serii znalazły się dwa kremy – na dzień i na noc oraz skoncentrowane serum na dzień.

drirenaeris.com

drirenaeris.com

Przeciwzmarszczkowy krem na dzień dzięki synergii działania substancji aktywnych, uruchamia trzy etapowe procesy odnowy skóry, a mianowicie lifting, ujędrnianie i regenerację, które w perfekcyjny sposób wygładzają zmarszczki, poprawiając owal twarzy i nadając młodszy wygląd. Polecany jest do codziennej pielęgnacji każdego rodzaju skóry dojrzałej 40+ jako krem na dzień, stanowiąc przy tym doskonałą bazę pod makijaż. Przeznaczony jest dla pań o skórze z widocznymi znakami upływającego czasu, takimi jak zwiotczenie, zmarszczki, zaburzony owal twarzy oraz o skórze potrzebującej ujędrnienia, odżywienia i regeneracji.

Krem High Restore Night Cream to efektywnie odbudowujący krem na noc, który zapewnia przedłużone działanie odmładzające, które w widoczny sposób wpływa na rekonstrukcję struktur skóry, spłycenie zmarszczek oraz wzmocniony efekt liftingu. Polecany jest do codziennej pielęgnacji każdego rodzaju skóry dojrzałej 40+ jako głęboko regenerujący krem na noc.

Trzeci z linii kosmetyk to Express Lift Day Serum to skoncentrowany preparat z wysoką zawartością synergicznie działających substancji aktywnych odpowiedzialnych za procesy odnowy. W natychmiastowy sposób redukuje efekty starzenia się, wygładzając zmarszczki i zapewniając przedłużone działanie odmładzające. Należy go stosować rano pod krem pielęgnacyjny na dzień, a krem nakładać po wchłonięciu serum.