Idealny prezent na gwiazdkę – świąteczny zestaw L’biotica!

16 Gru 2014 | Autor: | Kategoria: Kosmetyki, Nowości

Specjalnie na Święta Bożego Narodzenia 2014 marka L’biotica przygotowała cztery eleganckie zestawy świąteczne, które ucieszą każdą panią ceniącą wysoką jakość naturalnych, skutecznych kosmetyków do pielęgnacji ciała i włosów. Pierwszy z zestawów to Biovax z olejami naturalnymi Argan, Makadamia, Kokos. W skład zestawu wchodzi szampon regenerujący oraz odżywka Beauty Benefit 60 sekund z olejami naturalnymi oraz serum wzmacniające do włosów A+E. W kosmetykach wykorzystano kompozycję starannie dobranych, szlachetnych olejów, które zapewnią kompleksową rewitalizację i odmłodzenie włosów na całej ich długości. Kuracja uwalnia naturalne piękno i energię włosów, przywracając im zmysłowy wygląd oraz utrzymując je w doskonałej formie.

Zestaw_Biovax_Keratyna_Jedwab_32_zl

materiały prasowe

materiały prasowe

Zestaw świąteczny Biovax Keratyna+Jedwab w postaci szamponu regenerującego i odżywki Beauty Benefit 60 sekund z keratyną i jedwabiem oraz serum wzmacniające do włosów A+E działa w oparciu o aminokwasy jedwabiu, które wnikają do włókna włosa wypełniając ubytki strukturalne w jego warstwach korowych. Wiążą wodę, utrwalając efekt głębokiego nawilżenia. Natomiast proteiny jedwabne tworzą na powierzchni włosa delikatny biofilm, który utrzymuje wilgoć w jego wnętrzu oraz chroni go przed agresywnymi czynnikami środowiska zewnętrznego.Z kolei keratyna uzupełnia niedobór naturalnych składników budulcowych osłonki włosa, plombując jej uszkodzone miejsca.

Zestawy kosmetyków idealnych na prezent dla każdej pani znajdziemy na http://prezenty.okazje.info.pl/prezenty-dla-niej/jaki-prezent/dla-urody/.