Oczyszczanie i depilacja twarzy z Braun Face

06 Lis 2014 | Autor: | Kategoria: Nowości, Uroda

Nieiwelkie urządzenie o wielkich możliwościach – tak pokrótce można by określić Braun Face, czyli urządzenie do delikatnej depilacji oraz oczyszczania twarzy. Kosztuje ono około 380 zł, a kształtem i rozmiarami przypomina maskarę do rzęs.

źródło: Braun

źródło: Braun

Z pomocą Braun Face usuniemy włoski między innymi z podbródka, czoła, brwi, czy tzw. wąsiki. Co ważne, nowoczesne otwory głowicy są w stanie wyłapać włoski mające długość nawet 0,02 mm. Depilująca głowica może natomiast obracać się z prędkością do 2 000 obr./min, robiąc to w dwóch kierunkach. Depilować z jej pomocą można zarówno na mokro, jak i na sucho.

Za pomocą specjalnej nakładki w jedną chwilę depilator można zmienić w soniczną szczoteczkę do twarzy. W zaledwie minutę będzie ona w stanie (za pomocą mikrodrgań) usunąć makijaż i  innego typu zanieczyszczenia, dzięki czemu pory będą mogły spokojnie oddychać. Producent zaręcza, że w porównaniu ze szczoteczkami ręcznymi Braun Face aż sześciokrotnie lepiej oczyszcza, złuszczając dodatkowo stare warstwy naskórka.