Skóra bez przebarwień dzięki terapii Cosmelan

08 Wrz 2014 | Autor: | Kategoria: Porady, Uroda

Przebarwienia skóry to problem męczący wiele osób, które z pewnością chciałyby się ich skutecznie pozbyć. Jeśli do tego nasza skóra ma już swoje lata i dotyczą jej różne problemy, jak np. tendencja do trądziku, dobrą kuracją dla nas jest Cosmelan – skuteczna, bezpieczna i chętnie polecana przez lekarzy kuracja.

Cosmelan to wszechstronny i łatwym w wykonaniu zabieg o właściwościach depigmentujących, który jest odpowiedni do każdego fototypu skóry. Ponieważ u każdej osoby odnotowuje się inną skuteczność depigmentacji, ze względu na  indywidualną zdolność przenikania składników aktywnych przez warstwy naskórka i dotarcia do melanocytów, różna jest też skuteczność i szybkość działania tej metody. Formuła preparatów Cosmelan i Dermamelan, nie zawierająca konserwantów i środków zapachowych, przez co wspomaga taką penetrację naskórka, aby zabieg wykazywał wielokierunkowe działanie na skórę z przebarwieniami. Kuracja zawiera połączenie sześciu głównych składników aktywnych hamujących kluczowe enzymy w procesie syntezy melaniny, które wykazują właściwości rozjaśniające, ale także nawilżające i wygładzające skórę, o najwyższej skuteczności i najwyższej tolerancji dla skóry.

www.dotykpiekna.pl

www.dotykpiekna.pl

Terapia ta może być stosowana o każdej porze roku i jest odpowiednia do każdego fototypu skóry, a swoją skuteczność zawdzięcza połączeniu wielu aktywnych składników o intensywnym działaniu depigmentującym. Zabieg polega na nałożeniu na oczyszczoną skórę maski Cosmelan 1, którą pacjent sam zmywa po określonym przez specjalistę czasie. Druga część terapii odbywa się w domu i polega na aplikacji na skórę kremu Cosmelan 2 – według zaleceń lekarza. Zanik plam obserwuje się około czterech tygodniach kuracji, jednak dla uzyskania długotrwałych efektów terapia powinna potrwać dłużej, a jej dokładny czas także określa lekarz. A jeśli wolimy zabieg peelingujący w domowym zaciszu, warto sięgnąć do rankingu peelingów do twarzy, dostępnego na http://www.okazje.info.pl/uroda/peelingi-do-twarzy/ranking.html .