Oliwki Johnson’s Baby nie tylko dla dzieci

03 Lip 2014 | Autor: | Kategoria: Dziecko, Kosmetyki

Skóra dziecka, jak i osób dorosłych ma swoje potrzeby. Wraz z latem zachodzi potrzeba jej szczególnego przygotowania do okresu nasilonej operacji słońca, wysokich temperatur, a także morskiej wody czy ziarenek piasku. Takie przygotowanie ułatwi systematyczne stosowanie oliwek  Johnson’s Baby, które są idealnym produktem zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. Oliwki Johnson’s Baby odpowiednio zadbają o skórę i przygotują ją na lato.

materiały prasowe

materiały prasowe

W czasie letniego wypoczynku skóra jest ciągle narażona na działanie promieni słonecznych, które niestety ją wysuszają. Tu z pomocą przyjdzie uniwersalny produkt – oliwka dziecięca Johnson’s Baby. Zatem nie musimy już kupować i wozić ze sobą osobnego balsamu do ciała dla siebie. Wystarczy zapakować oliwkę Johnson’s Baby, która zatrzymuje dwukrotnie więcej wilgoci od tradycyjnych produktów.

materiały prasowe

materiały prasowe

Sekretem pielęgnacji taką oliwką jest jej aplikacja  na mokrą skórę, dzięki czemu zatrzymujemy w niej dwukrotnie więcej wilgoci niż stosując nawet wiodące balsamy. Swoją wysoką skuteczność oliwka zawdzięcza olejowi parafinowanemu czyli składnikowi zaliczanemu do grupy emolientów. Należy tu zauważyć, że dermatolodzy podkreślają skuteczność w nawilżaniu jaką daje właśnie olej parafinowy. Tworzy on na skórze warstwę okluzyjną, która zmiękcza i wygładza naskórek, zapobiega nadmiernemu parowaniu wody ze skóry oraz nadaje niezwykłą miękkość i gładkość.

Oliwki Johnson’s Baby, dzięki zawartości oleju parafinowego tworzą jedwabistą barierę, która chroni przed nadmierną utratą wody. Przy tym pozostawiają skórę błyszczącą i miękką. Doskonale nadają się też do masażu, są hipoalergiczne, bez środków konserwujących. Mają też potwierdzoną klinicznie łagodność i delikatną formułę, dlatego są rekomendowane przez Polskie Towarzystwo Alergologiczne. Na rynku dostępne są różne typy oliwek Johnson’s Baby: łagodna oliwka z aloesem, Bedtime oliwka na dobranoc, oliwki w żelu, które wyjątkowo łatwo się nakłada i rozsmarowuje.