Floslek Mineral Therapy

13 maja 2014 | Autor: | Kategoria: Kosmetyki

Firma Floslek wie jak ważna jest kompleksowa pielęgnacja skóry dojrzałej, skłonnej do wiotczenia i przesuszania. Dlatego wypuściła na rynek linię Mineral Therapy. Stosując ją uzupełni się niedobory mikroelementów oraz substancji odżywczych, a także zwalczy efekty starzenia skóry. A co wchodzi w skład tej linii?f

Spektakularne efekty pozwalają uzyskać zawarte w kosmetykach: ekstrakt algi czerwonej, glinka śródziemnomorska, oktapeptydy, kwas hialuronowy i olej arganowy. Na dzień przeznaczono krem z filtrem SPF 15. Oprócz ochrony przed dzianiem promieni słonecznych kosmetyk długotrwale nawilża, remineralizuje, odżywia i regeneruje skórę twarzy, szyi i dekoltu. Poza tym poprawia jej elastyczność oraz sprężystość. Na noc zalecany jest krem o bogatszym składzie i działaniu odbudowującym. Dzięki niemu można będzie wygładzić nawet głębokie zmarszczki.

Aby zniwelować wiotczenie i wysuszanie delikatnej skóry wokół oczu zalecane jest stosowanie dwa razy dziennie kremu przeciwzmarszczkowego przeznaczonego dla tych partii ciała z linii Mineral Therapy (do kupienia na stronie http://www.okazje.info.pl). Piękną skórę uzyska się również stosując preparaty wygładzające zmarszczki w saszetkach. Pierwszy to środek detoksykujący z glinką, mający za zadanie oczyszczenie i dotlenienie skóry. Drugi ma za zadanie odżywić, wypełnić zmarszczki, spowolnić procesy starzenia, silnie nawilżyć, ujędrnić oraz zaopatrzyć skórę w mikrokolagen. Dla pełnego efektu zaleca się stosowanie jednej maseczki po drugiej. Do stosowania tych kosmetyków może z pewnością zachęcić również cena za kremy zapłaci się 24,99 zł, koszt maseczki to 3,10 zł.