Brązująca kolekcja Pupa

24 Kwi 2014 | Autor: | Kategoria: Kosmetyki, Nowości

Lato zawsze kojarzy się z opalenizną, soczystym kolorami i blaskiem. Wszystko to zapewni kolekcja kosmetyków Pupa na sezon letni. Wchodzące w skład linii produkty z pewnością nadadzą wakacyjnego looku i charakteru każdej stylizacji. A z czego można wybierać?

pipaa-143155_L4 Sun Gold posiada 4 pola z czego jedno stanowi rozświetlacz a trzy pozostałe to pudry brązujące. Dzięki kosmetykowi wygładzi się niedoskonałości i drobne linie, ochroni skórę przed promieniowaniem słonecznym (SPF 15), a także stanie się promienna, pełna blasku oraz gładka. Naturalny i letni wygląd gwarantowany. Omawiany puder na Okazje.info kosztuje około 85 zł.

Desert Bronzer Powder dostępny jest w edycji limitowanej. Bronzer wyrówna koloryt skóry i doda jej promienności oraz opalonego wyglądu. Jedwabista konsystencja sprawia, że przez cały dzień zapewniony jest komfort i naturalny wygląd. Dla większego dopasowania istnieje możliwość wyboru spośród dwóch wersji: 02 Honey Gold i 03 Amber Light.

4 lakiery do paznokci Pupa Lasting Color Gel występują w intensywnych barwach idealnie podkreślających opaleniznę. Manicure może być wykonany za ich pomocą w barwach: niebieskiego 073 Mumbai i 075 Hydrospher, a także w odcieniach oranżu oraz czerwieni 084 Ultra Orange oraz 087 Cranberry.