Gwiazdkowe prezenty dla stóp

29 Lis 2013 | Autor: | Kategoria: Porady, Uroda

Jeśli prezenty na święta to tylko takie wyjątkowe. W te chłodne dni ważna jest pielęgnacja, ponieważ niskie temperatury są wyjątkowo szkodliwe dla delikatnej skóry. Co jednak ze stopami, o których nie wolno zapominać, chociaż w zimę chowane są w długie i grube zimowe buty. Oto kilka propozycji co podarować z dedykacją dla stóp, aby również i one tej zimy zaznały pielęgnacji.

źródło: dailyglow.com

źródło: dailyglow.com

Ból nóg jest wyjątkowo doskwierający. Pojawia się gdy stopy są zmęczone, często puchną i cierpną. Wizyta w SPA dobrze im zrobi. Nie trzeba jednak od razu kupować karnetu do gabinetu, przecież można kupić urządzenie, które wprowadzi zalążek zabiegów rodem ze SPA do codziennej pielęgnacji. Mowa tutaj o masażerach do stóp. Wybór pod tym względem jest wyjątkowo bogaty, dostępne produkty wykonują masaże przy użyciu wody, powietrza lub specjalnych nakładek.
Skóra na stopach w niektórych miejscach jest delikatna, w innych zaś narasta na niej niepotrzebna warstwa naskórka. Peelingi, maski złuszczające oraz specjalne kremy pomogą zadbać o powierzchnię stóp.
Stopy szybko marzną, a przecież nikt nie lubi tego niemiłego uczucia towarzyszącego zmarzniętym stopom. W uniknięciu tego pomogą grube, wełniane skarpety. Jeśli chodzi o ich wygląd, to są najróżniejsze, od jednokolorowych po multikolor w zwariowane wzory.
Jak pielęgnacja, to również dbanie o wygląd. Na gwiazdkę dla wybranej osoby możemy kupić specjalny zestaw do robienia pedicure. Sprawdzi się również w ozdabianiu paznokci u dłoni.
Prezenty dla stóp i nie tylko, oferuje wiele sklepów internetowych.