Okrycia na pierwsze chłody

22 Paź 2013 | Autor: | Kategoria: Moda, Polecane

W chłodne jesienne dni przyda się kurtka lub płaszcz. Nie tylko zapewnią ciepło, ale też będą stanowiły podstawę codziennej stylizacji. W kolekcjach na ten sezon nie brakuje różnorodnych propozycji. 

Nie zabrakło płaszczy w kolorze malinowej czerwieni czy żółci. Znalazło się też miejsce dla przygaszonych kolorów, a także szarości lub czerni. Modnymi wzorami są zwłaszcza kraty i pasy. Jeśli chodzi o fasony nie ma większych ograniczeń. Ważne, aby był ciekawy i przyciągał uwagę interesującym elementem na przykład asymetrycznym cięciem czy nietuzinkowym kołnierzem. Ciekawe modele płaszczy można również obejrzeć we wpisie pt.”Pierwsze jesienne chłody – czas na płaszcze” na stronie kurtkownia.pl

Kurtki, które powinny znaleźć się tej jesieni w szafie to z pewnością ramoneski. Można nosić je również zamiast żakietu. Niezmiennie królują katanki wykonane z dżinsu albo z wstawkami ze skóry bądź materiału dresowego. Nabyć warto też kurtki o sportowym fasonie lub parki. Te drugie zapewnią ciepło i ochronę przed deszczem. Do tego można je nosić zarówno ze szpilkami, jak i sportowymi butami.