Błyskawiczne zabiegi na poprawę urody

08 Lip 2013 | Autor: | Kategoria: Pielęgnacja, Porady

Zbliża się urlop, a my ciągle nie mamy czasu, żeby przygotować do niego nasze ciało. I w końcu okazuje się, że budzimy się przysłowiowo za pięć dwunasta i spanikowane szukamy ratunku. Bo przecież nic tak nie psuje wypoczynku jak świadomość niezadbanej skóry czy włosów i wstyd, że będzie to widać na pierwszy rzut oka, np. wśród roznegliżowanych, pięknie wyglądających kobiet na plaży.
W takiej sytuacji świetnym rozwiązaniem będą dla nas tzw. zabiegi lunchowe, dzięki którym olśnimy swoim wyglądem na plaży. Nazwa tych zabiegów wywodzi się od ich niezbyt długiego czasu trwania, analogicznie do czasu jaki poświęcamy na zjedzenie lunchu, czy jak ktoś woli – drugiego śniadania. Czas trwania to maksymalnie 40 minut, a ich efekt jest natychmiastowy, dlatego takie zabiegi można przeprowadzić tuż przed wyjazdem na urlop.

Young Woman Applying Makeup

Źródło: www.iclipart.com

Przykładem takiego zabiegu jest mezoterapia czyli zabezpieczenie skóry przed słońcem z jednoczesną intensywną jej regeneracją jeszcze przed opalaniem, co pozwoli na opalanie bez ryzyka, że skóra na urlopie ulegnie podrażnieniom, a jednocześnie uczyni ją bardziej promienną i elastyczną.

img_3526

Źródło: www.iclipart.com

Innym szybkim zabiegiem przed urlopem jest wstrzyknięcie kwasu hialuronowego w okolice kostek na stopach. Choć wydaje się to dziwne, wiele kobiet ma kompleksy z powodu swoich żylastych i kościstych okolic kostek, szczególnie to dotyczy Pań wysokich i bardzo szczupłych, a także tych po pięćdziesiątym roku życia, u których zanika w tej okolicy tkanka tłuszczowa. Wystarczy piętnaście minut, a podanie kwasu na zewnętrzną część stóp uwolni od tego krępującego kompleksu.