Szybki porządek we włosach ze szczotką Frizz Therapy

02 Sie 2012 | Autor: | Kategoria: Nowości, Pielęgnacja

Włosy bywają pokręcone tak jak życie. Ale co zrobić, jeśli niesforne loczki czy zbyt puszyste lub odstające pukle chce się szybko wyprostować? W takich sytuacjach dobrym, a przy okazji niewielkim, rozwiązaniem będzie użycie bezprzewodowej szczotki jonowej Frizz Therapy B8400, która została stworzona przez firmę Remington.

źródło: Remington

W dziedzinie stylizacji włosów nawet małe nowości technologiczne potrafią robić wielką różnicę. Tak właśnie dzieje się w przypadku nowej szczotki Fizz Therapy, która została wyposażona w nowoczesny generator jonów. Dzięki ich uwalnianiu włosy przestają się elektryzować, stając się o wiele bardziej podatne na układanie. Włosie produktu Remingtona dodatkowo nasączone zostało specjalnymi odżywkami, które wyraźnie wzmacniają efekt antystatyczny. W kilka chwil każda kobieta będzie więc miała włosy nie tylko pięknie lśniące, ale przede wszystkim gładkie.

Aby cieszyć się z takiego efektu wystarczy włączyć szczotkę za pomocą wygodnego przełącznika i dokładnie przeczesać nią włosy. Jony będą uwalniały się automatycznie, bez potrzeby wykonywania dodatkowych czynności. O tym, że szczotka jest gotowa do działania, poinformuje Cię wskaźnik, którym jest dioda LED. Bezprzewodowe działanie urządzenia możliwe jest przy pomocy dwóch baterii AAA. Dzięki nim oraz niewielkim wymiarom całego sprzętu, szczotki tej można używać w domu, a także podczas długiej podróży wakacyjnej czy służbowej.

źródło: Remington

Po zakończonej pielęgnacji Frizz Therapy można w bardzo szybki i komfortowy sposób wyczyścić. W tym celu należy nacisnąć niewielki przycisk, z pomocą którego wyjmie się poduszeczkę z obudowy i łatwo oczyści ją. Oczyszczanie, zwłaszcza to wykonywane pod wodą, powinno zawsze odbywać się poza obudową, gdyż w innym wypadku mogłoby dojść do uszkodzenia baterii oraz mechanizmów odpowiadających za działanie antystatyczne.

Frizz Therapy posiada trzyletnią gwarancję producenta. Jej sugerowana cena detaliczna to 129 zł, jednak w wielu sklepach jest ona niższa. Warto też zaznaczyć, że przy wyłączonym generatorze jonów urządzenia tego można używać jako tradycyjnej szczotki porządkującej potargane włosy.