Jak rozświetlić ciało?

28 Gru 2012 | Autor: | Kategoria: Kosmetyki, Porady

Żadna sylwestrowa i karnawałowa impreza nie może odbyć się bez odpowiedniego błysku. Aby osiągnąć odpowiedni poziom rozświetlenia skóry można stosować olejki, balsamy i pudry z lśniącymi drobinkami. Warto jednak wiedzieć jak umiejętnie je stosować. Kilka prostych zasad stosowania tego typu kosmetyków z pewnością pomoże uzyskać pożądany efekt.

źródło zdjęcia: kobieta.byc.pl

Mniej znaczy więcej

Nie trzeba namaścić się od stóp do głowy rozświetlającymi kosmetykami. Jedna lub dwie lśniące partie ciała w zupełności wystarczą do tego, żeby wyróżnić się z tłumu. Puder nabłyszczający doda twarzy blasku. Z kolei balsam nada ciału uwodzicielskiego blasku. Oczywiście, kiedy wszystkie elementy stroju, dodatki i skóra będą błyszczące to przyniesie to odwrotny skutek do zamierzanego. Dlatego jak niemal we wszystkim liczy się zachowanie umiaru.

Lśniący pył korygujący niedoskonałości

Małe piersi można powiększyć w kilka chwil i to bez operacji. Trzeba jedynie oprószyć brązującym pudrem ich zagłębienie. Seksapilu doda również muśniecie ramion i dekoltu kosmetykiem z lśniącymi drobinkami. Z rozświetlaczami należy jednak bardzo uważnie postępować w przypadku, kiedy na skórze są liczne niedoskonałości. Przed nałożeniem błyszczących kosmetyków trzeba zamaskować wypryski korektorem i przypudrować je matowym pudrem. W innym razie lśniące substancje tylko je uwypuklą.

źródło zdjęcia: rhea.com.pl

Dodaj blasku nogom

Nogi posmarowane oliwką albo balsamem z drobinkami będą gładkie, lśniące i bardzo seksowne. Jeśli w czasie sylwestrowego szaleństwa nie pojawią się na nich rajstopy koniecznie trzeba nadać im błysku za pomocą odpowiedniego kosmetyku.

źródło: kobiecezasady

Zdjęcie Astor Big & Beautiful Boom Curved Maskara
Astor Big & Beautiful Boom Curved Maskara 0 opinii

Podstawowe informacje o Astor Big & Beautiful Boom Curved Maskara

Producent Astor
Porównaj ceny tego produktu »
dane dostarcza: